O nas

Nasz Dom znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej – przy Parku Solankowym i w niewielkiej odległości od Rynku. Od głównego deptaka miejskiego – ulicy Królowej Jadwigi dzieli nas dziesięć minut spaceru.

Odrestaurowany i zaadaptowany na obiekt pensjonatowy Dom oferuje wygodne i przestrzenne  noclegi w przytulnych pokojach.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i oczekujemy w naszych progach.

Noclegi w Inowrocławiu

Pensjonat Maciejewscy oferuje przyjemny wypoczynek w pięknej zabytkowej willi zbudowanej w latach dwudziestych ubiegłego wieku, odrestaurowanej w roku 2003 za którą otrzymał Mister budownictwa. Położony jest w zdrojowej części miasta. Inowrocław opiewa w liczne sanatoria, które proponują szereg zabiegów uzdrowiskowych. Zabiegi skierowane są dla osób z problemami układu krążenia, ruchu czy też reumatologii.

O sanatorium

W sanatorium Solanki znajdziecie Państwo wypoczynek i ukojenie. Spacery po pięknej okolicy dodadzą sił i energii na dalszą rehabilitację. Szczególnie polecamy tężnie solankowe. Na terenie parku solankowego znajduje się rozległy teren wypoczynkowy i spacerowy. Tężnia Solankowa zapewni możliwość spędzenia czasu w miejscu, które swoimi leczniczymi właściwościami doskonale wpływa ma górne drogi oddechowe.

Serdecznie zapraszamy do uzdrowiska w Inowrocławiu, gdzie skorzystacie Państwo z szerokiej gamy zabiegów dopasowanych do Państwa potrzeb. W sanatorium można skorzystać z usług poradni: kardiologicznej, neurologicznej czy też ortopedycznej. W propozycji dostępna również rehabilitacja Amazonek oraz dodatkowo opcja wczasów leczniczych. Cała oferta obejmuje porady lekarzy – specjalistów oraz całodzienne zabiegi uzdrowiskowe. Nie zabraknie również atrakcji, które znajdą Państwo na terenie sanatorium w Inowrocławiu. Turnusy w sanatorium są zazwyczaj dwu lub trzy tygodniowe, ale polecamy także regenerację weekendową. Oferta sanatoryjna jest tak rozbudowana, że na pewno każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Wypoczynek w Pensjonacie Maciejewscy

Nasze usługi mają na celu zagwarantowanie Państwu efektywnego wypoczynku, maksymalnie regeneracyjnego snu w gustownie urządzonych pokojach. Nasza willa znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej zaraz obok Parku Solankowego. Codzienne spacery oraz zabiegi w sanatorium zagwarantują poprawę zdrowia oraz oderwanie od problemów życia codziennego.

Serdecznie zapraszamy.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *